Start

Konferencja ewangelizacyjno-misyjna. 11-13 Maja 2012, Szczyrk

[nivo category=”rotator” effect=”sliceUp” speed=1000 pause=5000]


Zapraszamy na konferencję ewangelizacyjno-misyjną „Jesteś Potrzebny!” Platformy SzukającBoga.pl,  która odbędzie się w Szczyrku w ośrodku Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo” w dniach 11 – 13 maja 2012 roku.

Jest ona adresowana do wszystkich wierzących w Jezusa Chrystusa i trwających w Nim, którzy ciała swoje chcą oddać jako „ofiarę żywą” (Rz 12:1) w dziele skutecznej ewangelizacji. Oczekujemy udziału e-trenerów (z rodzinami!) oraz wszystkich zainteresowanych.

Naszym głównym środkiem dotarcia do poszukujących jest Internet; Pan Bóg daje więcej niż na to zasługujemy, około 1.300.000 wejść niezależnych osób, ponad 230.000 ludzi poruszonych przesłaniem o zbawieniu, ponad 23.000 osób pragnących kontaktu… By sprostać tak wielkiemu żniwu, potrzebujemy właśnie Ciebie! Bo inaczej kamienie będą musiały mówić….

Pewna część pracy po-ewangelizacyjnej prowadzona jest w grupach kościelnych lub  domowych.

Spodziewamy się przybycia Erica Celeriera z Francji, który zapoczątkował Jesus.net (Szukając Boga). Będzie też Peter Scheele, specjalista od e-trenerstwa. Podstawą dnia będą studia biblijne przygotowane przez Zygmunta Karela, a także wiele świadectw, o tym, jak  Pan Bóg wyrywa ludzi do nowego życia… śpiew i uwielbienie… a także nasza „niespodzianka” 🙂

Cóż za święto radości!

Po zakończeniu głównej części konferencji planujemy uroczyście rozpocząć  (tzn. specjalistycznym szkoleniem, dwa nowe projekty służące do pracy po-ewangelizacyjnej – „Projekt Prawda” (przyjadą szefowie „Focus on the Family”) oraz długo oczekiwany  projekt do  pracy z małżeństwami, rodzinami i mężczyznami „Outback”.

Dla osób pragnących się zaangażować będzie też szkolenie podstaw e-trenerstwa…

Gościć będziemy także grupę e-trenerów z Republiki Czeskiej, których projekt „HledamBoha.cz” wystartował we wrześniu ubiegłego roku i przynosi wspaniałe owoce… Zaprosiliśmy także osoby z innych krajów, które myślą o wystartowaniu z projektem u siebie…

Przede wszystkim jednak liczymy na obecność Tego, który zawsze powinien być w centrum – samego Jezusa Chrystusa. Mamy już od niego zapewnienie, że przybędzie! (Mt 18:20  )

I na koniec kolejna dobra wiadomość. Dzięki ofiarności pewnych osób z Polski możemy zaoferować dofinansowanie, pokrywające znaczną część kosztu konferencji. Po to, by pieniądze nie stanowiły przeszkody w rozprzestrzenianiu się Ewangelii…

Jesteś zachęcony? Zarejestruj się na www.rejestracja.ccm.pl  Im szybciej to zrobisz, tym  łatwiej nam będzie przygotować tę konferencję.

Do zobaczenia w Szczyrku!  Zespół Platformy „Szukając Boga”

Napisano w Bez kategorii