Konferencja doroczna

fotokonf2

English version here.

Zapraszamy Cię do udziału w naszej kolejnej dorocznej konferencji „Jesteś Potrzebny!”

Chcemy po raz kolejny się spotkać w gronie wierzących, których pasją jest ewangelizacja skoncentrowana na czynieniu uczniów oraz pomocy poszukującym w odnalezieniu się w lokalnym środowisku wierzących skupionych na Jezusie i budujących swoje życie na Słowie Bożym.

Temat, na jaki chcielibyśmy w tym roku szczególnie ukierunkować nasze umysły i serca to przynoszenie trwałego owocu w jedności „ W Jezusie, przez Jezusa i dla Jezusa”.  

Dlaczego taki temat ?

Z jednej strony będzie to skupienie się na tym, że wszyscy należymy do Jednego Kościoła Jezusa Chrystusa, choć na co dzień funkcjonujemy w różnych lokalnych środowiskach wierzących.

Z drugiej strony temat ten będzie kontynuacja pewnej wyraźnej zmiany w myśleniu, jakiej ciągle potrzebujemy a która jest konsekwencją tematów ostatnich dwóch konferencji.

W 2015 roku skupiliśmy się na temacie „Od ewangelizacji do uczniostwa”, aby przestać już tylko myśleć kategorią „przyprowadzenia do decyzji wiary zaufania Jezusowi, jako osobistemu Panu i Zbawicielowi i pójść w myślenie kategorią „pomagania poszukującym w stawaniu się pełnymi pasji uczniami Jezusa”.

W 2016 roku skupiliśmy się na temacie „Dążąc do przemiany”, co było wyrażone w haśle „Gotowy na zmiany?” Wszyscy zdaliśmy sobie po raz kolejny sprawę z konieczności bycia samemu w procesie dojrzewania w Chrystusie, ale także pomaganiu innym w stawaniu się dojrzałymi uczniami Jezusa.

Tegoroczny temat „ W Jezusie, przez Jezusa i dla Jezusa” będzie kolejnym krokiem w podejmowaniu dojrzałego zaangażowania wierzących z różnych środowisk wierzących. Chcemy się skupić na Liście do Kolosan, który zawiera bardzo wiele praktycznych wskazówek, których obecnie bardzo potrzebujemy.

Naszym głównym mówcą będzie Juan Bravo, doświadczony i pełen świeżej pasji dla Jezusa lider organizacji „International Leadership Institute” z Kolumbii.

Zapraszamy cię do udziału w konferencji zaczynając od programu dodatkowego, który rozpocznie się w piątek 29 września 2017 o godz. 10:00 Będzie to czas szczególnego skupienia na rozwoju poprzez program seminaryjno – warsztatowy skupiony na bardzo praktycznych dziedzinach służby chrześcijańskiej.

Sam program głównej części konferencji będzie skupiony na uwielbieniu Boga, naszym duchowym wzroście i zawiązywaniu wzajemnych relacji.

Tak, jak w latach poprzednich przygotowaliśmy możliwość dofinansowania kosztów udziału w konferencji zwłaszcza dla osób, które angażują się w służbę oraz tych, którzy na poważnie o niej myślą.

Cóż za wspaniały przywilej będzie się spotkać się w gronie wierzących, których pasją jest życie

„ W Jezusie, przez Jezusa i dla Jezusa”.  

Zapraszamy Cię już dzisiaj do rejestracji

Nie może Cię zabraknąć!

Gdzie?

Ustroń, Wczasowa 49
Centrum wypoczynkowe „Gwarek”

Kiedy?

 29 września – 1 października 2017 

Koszty

Osoby dorosłe:

– od piątku rana do niedzieli – 340 zł
– od piątku wieczora do niedzieli – 300 zł
– tylko piątek z obiadem 50,00 zł,
– tylko piątek z obiadem i kolacją 70,00 zł
– tylko sobota – 100,00 zł
– tylko niedziela – 100,00 zł

Dla dzieci od 4-12 roku życia pobyt na całej konferencji – 200 zł

Dzieci do 4 lat gratis

Można również skorzystać z rabatów:

Dla osób zaangażowanych (e-trenerzy, kandydaci na e-trenerów i aktywni wolontariusze projektów offline 2017) – rabat 50%
Dla osób nowych, jeśli będzie więcej niż jeden członek rodziny – rabat 20 %
Dzieci osób nowych – rabat 30%

Program

Pełny program można pobrać tutaj:

Program Jesteś Potrzebny Ustroń 2017

Nie może cię zabraknąć!

Zobacz zdjęcia z poprzedniej konferencji